Teniso pamokos

Teniso prekių apžvalga

Teniso D.U.K.

Teniso taisyklės

Teniso įranga

Aktuali informacija

Teniso taisyklės

Teniso taisyklės

Šiais laikais tenisas žaidžiamas tiek lauke, tiek ir viduje, todėl negalime apibrėžti šio žaidimo pavadinimo kaip „Lauko tenisas”, todėl yra teisinga vartoti sąvoką…

Teniso taisyklės

Jei norite išmokti žaisti tenisą, labai svarbu susipažinti su pagrindinėmis sporto šaką formuojančiomis teniso taisyklėmis. Taisyklių supratimas padeda užtikrinti sąžiningą ir teisingą žaidimą. Taip pat pradmenų ir pagrindinių taisyklių dalijimasis tarp žaidėjų įtakoja tarpusavio supratimą ir tenisas tampa malonesnis. Varžybiniame tenise taisyklių žinojimas gali padėti išspręsti nesutarimus ir susidoroti su neetiškais žaidėjais, kurie bando jumis apgauti ar pasinaudoti, todėl kuo nuodugnesnis Jūsų supratimas, tuo geriau galėsite nuo to apsisaugoti.
Šios patogiai išdėstytos teniso taisyklės ir patarimų vadovas išmokys Jus pelnyti pirmuosius taškus ir teisingai žaisti tenisą visą gyvenimą. Šiuose mokymuose Jums pateiksime teniso taisykles, naudingus patarimus ir populiarius teniso žodžius, dažnai vartojamas teniso sąvokas, kurias galbūt norėsite žinoti prieš eidami į aikštelę. Tinkamos terminologijos įvaldymas gali nepadėti Jums geriau priimti ar paduoti padavimą, bet bent jau pokalbio metu galėsite bendrauti su bet kuo. Tenisas yra labai aktyvi sporto šaka, skirta palaikyti sveikatą, fizinę formą, jėgą ir judrumą. Tai taip pat turi socialinę ir psichologinę naudą. Lietuvoje yra įsteigta daugybė teniso mėgėjų klubų, kurie vienija šio sporto entuziastus. Gera žinoti, kad bet kada gali pasiskambinti savo klubo draugui ir pakviesti drauge sužaisti mačo. Ir profesionalams, ir mėgėjams organizuojamos įvairios stovyklos, turnyrai, renginiai. Tenisą žaidimą savo teniso klube arba su draugais ir šeima galime įvardinti kaip užsiėmimą aktyvia sportine ir socialine veikla. Įsitikinkite, jog žinote visas teisingas teniso taisykles, kuriomis vadovausitės savo žaidime, tai įtakos, jog būsite gerai pasirengę žaisti ar dalyvauti pirmajame savo teniso mače, ir papildomai nesukeltų bereikalingo tarpusavio nesusipratimo su Jūsų varžovu ar partneriu.