Tennis-Land specializuota internetinė lauko teniso prekių parduotuvė Lietuvoje. Mes Jums siūlome konkurencingas kainas bei platų kokybiškų prekių pasirinkimą. Parduotuvės asortimentas nuolat atnaujinamas, tam, kad Jus pasiektų naujausios tendencijos. Kataloguose vyrauja populiariausios teniso raketės vaikams, tokios kaip Babolat, Wilson, Head, Yonex ir kiti. Šių – laiko patvirtintų gamintojų prioritetas – kokybė bei patvarumas. Būtent tokias prekes ir norime perduoti teniso gerbėjams.

Tennis-Land parduotuvėje galite pasinaudoti išskirtine, taipogi nemokama paslauga – teniso raketės vedliu – kurios dėka iškart gausite teniso rakečių pasiūlymus sugeneruotus būtent Jums. Teniso raketės vaikams parenkamos atsižvelgiant į Jūsų pasirinktus duomenis vedlio skiltyje, tokius kaip žaidėjo lytis, lygis bei keliami lūkesčiai raketei.

Pagrindinė Tennis-Land internetinės parduotuvės misija – lauko teniso plėtra ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje. Norime padėti visų lygių žaidimo entuziastams – tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems teniso aikštelėje jaustis patogiai ir užtvirtintai.

Rodomi visi rezultatai: 3