Teniso kamuoliukai vienas svarbiausių atributų teniso žaidimo metu. Iš pirmo žvilgsnio, gali pasirodyti, jog teniso kamuoliukai panašūs, tačiau ir šiuos rinktis vertėtų pagal žaidimo tipą ir žaidėjo lygį. Kamuoliukų diapazonas gan platus. Kasdieniam žaidimui bei treniruotėms reikėtų rinktis tvirtesnius kamuoliukus. Gamintojai remiasi į vieną iš svarbiausių kriterijų – ilgaamžiškumą. Norint, jog žaidimo kokybė išliktų gera ir kokybiška, o žaidimas teiktų malonumą, kamuoliukus reikėtų pakeisti tik pajautus, jog šoklumas nebe toks, koks buvo anksčiau.

Tennis-Land – specializuota lauko teniso prekių internetinė parduotuvė. Kokybiškos ir laiko patvirtintos teniso prekės dabar dar greičiau prieinamos Jums. Parduotuvės asortimentas nuolat atnaujinamas, tam, kad Jus pasiektų naujausios teniso prekės ir tendencijos. Kataloguose vyrauja populiarūs prekių ženklai, toki kaip Babolat, Wilson, Head, Yonex ir kiti. Šių – laiko gamintojų prioritetas – kokybė bei patvarumas. Būtent tokias prekes ir norime perduoti teniso gerbėjams.

Pagrindinė Tennis-Land internetinės parduotuvės misija – lauko teniso plėtra ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje. Norime padėti visų lygių žaidimo entuziastams – tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems teniso aikštelėje jaustis patogiai ir užtvirtintai.

Rodomi visi rezultatai: 17