Teniso kamuoliukai vienas svarbiausių atributų teniso žaidimo metu. Iš pirmo žvilgsnio, gali pasirodyti, jog teniso kamuoliukai panašūs, tačiau ir šiuos rinktis vertėtų pagal žaidimo tipą ir žaidėjo lygį. Kamuoliukų diapazonas gan platus. Kasdieniam žaidimui bei treniruotėms reikėtų rinktis tvirtesnius kamuoliukus. Gamintojai remiasi į vieną iš svarbiausių kriterijų – ilgaamžiškumą. Norint, jog žaidimo kokybė išliktų gera ir kokybiška, o žaidimas teiktų malonumą, kamuoliukus reikėtų pakeisti tik pajautus, jog šoklumas nebe toks, koks buvo anksčiau. Teniso kamuoliukai taip pat skirstomi į skirtingas kategorijas pagal teniso aikštelės dangą, kurioje bus žaidžiama. Žaidimui ant grunto rekomenduojama rinktis standartinius kamuoliukus. Jei žaidžiama ant kietosios dangos, kamuoliukai turėtų turėti tankesnius ir ilgesnius šerelius, taip padidinama tiek žaidimo kokybė (sumažinamas atšokimo greitis), tiek pats kamuoliuko susidėvėjimo laikas.

Tennis-Land – specializuota lauko teniso prekių internetinė parduotuvė. Kokybiškos ir laiko patvirtintos teniso prekės dabar dar greičiau prieinamos Jums. Parduotuvės asortimentas nuolat atnaujinamas, tam, kad Jus pasiektų naujausios teniso prekės ir tendencijos. Kataloguose vyrauja populiarūs prekių ženklai, toki kaip Babolat, Wilson, Head, Yonex ir kiti. Šių – laiko gamintojų prioritetas – kokybė bei patvarumas. Būtent tokias prekes ir norime perduoti teniso gerbėjams.

Tennis-Land komandoje dirba teniso aistruoliai bei treneriai, kurie yra visuomet pasiruošę Jums padėti. Dėl to galime suteikti visiškai nemokamą ir profesionalią konsultaciją, bet kokiais iškilusiais klausimais, patarti techniniais reikalais ar padėti išsirinkti teniso prekes, raketes, kamuoliukus, stygas, aprangą bei kitą įrangą. Visi pasiūlymai sudaromi atsižvelgiant ir įvertinant individualius asmens norus, įgeidžius ir duomenis. Kiekvienas klausimas kruopščiai apgalvojamas ir išsamiai bei kompetentingai atsakomas, siekiant, jog Jūsų žaidimas būtų kuo kokybiškesnis bei Jums suteiktų maksimalų malonumą.

Tennis-Land parduotuvėje galite pasinaudoti išskirtine, taipogi nemokama paslauga – teniso raketės vedliu – kurios dėka iškart gausite teniso rakečių pasiūlymus sugeneruotus būtent Jums. Teniso raketės parenkamos atsižvelgiant į Jūsų pasirinktus duomenis vedlio skiltyje, tokius kaip žaidėjo lytis, lygis bei keliami lūkesčiai raketei.

Pagrindinė Tennis-Land internetinės parduotuvės misija – lauko teniso plėtra ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje. Norime padėti visų lygių žaidimo entuziastams – tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems teniso aikštelėje jaustis patogiai ir užtvirtintai.

Rodomi visi rezultatai: 7