Tennis-Land – specializuota lauko teniso prekių internetinė parduotuvė. Kokybiškos ir laiko patvirtintos teniso prekės dabar dar greičiau prieinamos Jums. Parduotuvės asortimentas nuolat atnaujinamas, tam, kad Jus pasiektų naujausios teniso prekės ir tendencingos teniso rakečių apvijos. Kataloguose vyrauja populiarūs prekių ženklai, tokie kaip Babolat, Wilson, Head, Yonex ir kitos prekės. Šių – laiko gamintojų prioritetas – kokybė bei patvarumas. Būtent tokias prekes ir norime perduoti teniso gerbėjams.

Tennis-Land komandoje dirba teniso aistruoliai bei treneriai, kurie yra visuomet pasiruošę Jums padėti. Dėl to galime suteikti visiškai nemokamą ir profesionalią konsultaciją, bet kokiais iškilusiais klausimais, patarti techniniais reikalais ar padėti išsirinkti teniso raketes, kamuoliukus, stygas, aprangą bei kitą įrangą. Visi pasiūlymai sudaromi atsižvelgiant ir įvertinant individualius asmens norus, įgeidžius ir duomenis. Kiekvienas klausimas kruopščiai apgalvojamas ir išsamiai bei kompetentingai atsakomas, siekiant, jog Jūsų žaidimas būtų kuo kokybiškesnis bei Jums suteiktų maksimalų malonumą.

Tennis-Land parduotuvėje galite pasinaudoti išskirtine, taipogi nemokama paslauga – teniso raketės vedliu – kurios dėka iškart gausite teniso rakečių pasiūlymus sugeneruotus būtent Jums. Teniso raketės parenkamos atsižvelgiant į Jūsų pasirinktus duomenis vedlio skiltyje, tokius kaip žaidėjo lytis, lygis bei keliami lūkesčiai raketei.

Tinkama teniso rakečių priežiūra gali suteikti ne tik daugiau pasitikėjimo, tačiau ir komforto teniso aikštelėje. Dažniausiai teniso rakečių priežiūra yra būtina žaidėjui siekiančiam aukščiausių rezultatų. Teniso rakečių apvijos su specialiomis papildomos funkcijomis, kurios išsidėstę ant medžiagos paviršiaus padeda absorbuoti prakaitą. Vibracijos slopintuvai ir kitos prekės mažinančios vibraciją leidžia sumažinti kūnui patiriamas vibracijas smūgio metu. Tennis-Land internetinėje parduotuvėje galite rasti platų teniso rakečių apvijų pasirinkimą.

Pagrindinė Tennis-Land internetinės parduotuvės misija – lauko teniso plėtra ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje. Norime padėti visų lygių žaidimo entuziastams – tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems teniso aikštelėje jaustis patogiai ir užtvirtintai.