Teniso bateliai moterims dažniausiai yra lengvesni, tačiau ne mažiau stabilūs. Taip žaidėjui suteikiama ne tik daugiau tvirtumo, tačiau ir komforto teniso aikštelėje. Dažniausiai teniso avalynė yra suprojektuota su specialiomis papildomos atramomis, kurios yra šonuose. Šios atlaiko jėgą gautą atliekant šoninius judesius ar stabdymo metu. Avalynė taip pat turi paminkštinimo sistemas, šios ne tik suteikia daugiau komforto, tačiau suteikia batams lengvumo. Tennis-Land internetinėje parduotuvėję galite rasti platų teniso pasirinkimą.

Tennis-Land specializuota internetinė lauko teniso prekių parduotuvė Lietuvoje. Mes Jums siūlome konkurencingas kainas bei platų kokybiškų prekių pasirinkimą. Parduotuvės asortimentas nuolat atnaujinamas, tam, kad Jus pasiektų naujausios tendencijos. Kataloguose vyrauja populiarūs prekių ženklai, toki kaip Babolat, Wilson, Head, Yonex ir kiti. Šių – laiko patvirtintų gamintojų prioritetas – kokybė bei patvarumas. Būtent tokias prekes ir norime perduoti teniso gerbėjams.

Tennis-Land komandoje dirba teniso aistruoliai bei treneriai, kurie yra visuomet pasiruošę Jums padėti. Dėl to galime suteikti visiškai nemokamą ir profesionalią konsultaciją, bet kokiais iškilusiais klausimais, patarti techniniais reikalais ar padėti išsirinkti teniso raketes, kamuoliukus, stygas, aprangą bei kitą įrangą. Visi pasiūlymai sudaromi atsižvelgiant ir įvertinant individualius asmens norus, įgeidžius ir duomenis. Kiekvienas klausimas kruopščiai apgalvojamas ir išsamiai bei kompetentingai atsakomas, siekiant, jog Jūsų žaidimas būtų kuo kokybiškesnis bei Jums suteiktų maksimalų malonumą.

Tennis-Land parduotuvėje galite pasinaudoti išskirtine, taipogi nemokama paslauga – teniso raketės vedliu – kurios dėka iškart gausite teniso rakečių pasiūlymus sugeneruotus būtent Jums. Teniso raketės parenkamos atsižvelgiant į Jūsų pasirinktus duomenis vedlio skiltyje, tokius kaip žaidėjo lytis, lygis bei keliami lūkesčiai raketei.

Pagrindinė Tennis-Land internetinės parduotuvės misija – lauko teniso plėtra ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje. Norime padėti visų lygių žaidimo entuziastams – tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems teniso aikštelėje jaustis patogiai ir užtvirtintai.

Rodomi visi rezultatai: 17