Teniso prekių apžvalga

Teniso raketės apžvalga Dunlop SX 300

Teniso raketė Dunlop SX 300

Teniso raketė Dunlop SX 300

Naujoji teniso raketė Dunlop SX 300 tapo vieno geriausių teniso trenerių pasaulyje Patrick Mouratoglou pasirinkimas. Įkvėptas savo idealo ir noro pakeisti senąją raketę nusprendžiau išmėginti šį naują Dunlop modelį žinodamas, jog ši teniso raketė bus panaši į jau bandytus Babolat Pure Aero ir HEAD Extreme modelius.

Teniso raketė Dunlop SX 300 išsiskiria savo unikalia V formos rėmo geometrija, kuri akivaizdžiai pastebima ir suteikia raketei plačią ir masyvią išvaizdą, kuri iš pirmo žvilgsnio nesukėlė didelio įspudžio. Labiau įsižiūrėjus raketę puošia zebrinis raštas, kuris tapo išskirtinę Dunlop naujos rūbų bei krepšių kolekcijos dizaino detale.

IMG_3410

Tačiau nors ir V formą neatrodė patraukli, ši stipriai padidina rėmo stabilumą ir raketės galią, kuris jaučiasi kiekviename smūgyje. Smūgiuojant su šia teniso rakete juntamas išskirtinis pilnumas – “su medžiaga viduje“, kurio nejausdavau kitų firmų rakečių modeliuose. Nors ir raketė jaučiasi plati ir užpildyta, ją valdyti smūgiuojant nuo galinės linijos yra iš ties patogu ir lengva. Stebina, jog norint staiga pakeisti smūgiavimo stilių, padidinti jėgą ar sukimą, tai galima atlikti be klaidų, be didesnio diskomforto. Lengvai ir patikimai valdoma riešu, tačiau kiek sunkiau valdoma judesiuose žaidžiant iš oro, jaučiasi lėta atliekant staigius judesius žaidime prie tinklo. Smūgiuose iš oro jaučiasi tvirtumas, vibraciją nuo stygų labai menkai juntama netgi nenaudojant vibracijų slopintuvo.

Servavimas su šia teniso rakete yra išties komfortiškas – sukti, pjauti ir plokšti smūgiai skrieja nejuntami nuo Dunlop SX 300. Tačiau jaučiau kiek prastesnę kamuoliuko kontrolę dėl didesnės išvystomos smūgio jėgos.

Dunlop SX 300 rinkausi kartu su Dunlop Explosive Speed stygomis naudojant  teniso raketės tempimą 25/24. Pradžioje jutau kietą kamuoliuko atmušimą, daugiau jėgų ir didesnės smūgio jėgos reikalaujančius smūgius. Vėliau stygoms kiek atsileidus jautėsi didelis palengvėjimas, smūgius galima greitai įžaisti be didesnių pastangų. Ši teniso raketė būtų puikus pasirinkimas pažengusiems žaidėjams, kurie ieško komfortiškai, lengvai valdomos ir kiekviename smūgyje stabilios teniso raketės.

https://tennis-land.lt/preke/teniso-rakete-dunlop-srixon-sx-300-2022/

Kiti naudingi straipsniai

Teniso pamokos

Teniso prekių apžvalga

Teniso D.U.K.

Teniso taisyklės

Teniso įranga

Aktuali informacija